WRK Brakes jest polską firmą zajmującą się projektowaniem i produkcją wysokowydajnych układów hamulcowych.

W naszej ofercie znajdują się produkty
do zastosowań tuningowych jak i wyścigowych.

Dzięki współpracy z kierowcami rajdowymi oraz entuzjastami sportów motorowych stale udoskonalamy nasze produkty, aby sprostać najwyższym wymaganiom klientów. Dzięki zaawansowanym narzędziom inżynierskim nasze układy hamulcowe cechuje najwyższa skuteczność oraz niezrównany stosunek jakości do ceny. Wykorzystując najnowsze zdobycze inżynierii materiałowej ciągle udoskonalamy nasze produkty, aby sprostać jak najwyższym wymaganiom. Nasze układy hamulcowe są poddawane najsurowszym testom w laboratoriach, aby były niezawodne i pewne przez długie lata użytkowania. Wszystkie komponenty wykonywane są w Polsce. Dzięki temu zapewniamy stały dostęp do części zamiennych.

KOMPONENTY DO ZACISKÓW ORAZ TARCZ

WYKONYWANE SĄ NA MASZYNACH CNC

Komponenty w całości wykonywane są na maszynach CNC z materiałów stosowanych m.in w przemyśle lotniczym. Cały proces produkcji jest stale monitorowany pod względem jakości. Każdy nowy typ zacisku lub tarczy jest testowany w warunkach laboratoryjnych na maszynach wytrzymałościowych, gdzie sprawdzana jest m.in. jego wytrzymałość oraz szczelność.

CECHY SZCZEGÓLNE PRODUKTÓW WRK BRAKES:

Wyższa skuteczność hamowania w porównaniu do seryjnych hamulców

Wysoka odporność na zmęczenie cieplne

Kształt zoptymalizowany pod względem stosunku wytrzymałości do masy

System szybkiej wymiany klocków bez konieczności zdejmowania zacisku

Możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor z palety RAL

Możliwość wykonania w wersji anodowanej lub niklowanej

Nawet 30% wyższa
skuteczność hamowania

WRK BRAKES

Kontrola jakości to jeden
z najważniejszych etapów produkcji

Proces powstawania kompletnego układu hamulcowego to kilkaset godzin projektowania, modelowania, produkcji i testów. Na każdym etapie nasze produkty poddawane są ścisłej kontroli. Zaczynając od narzędzi inżynierskich FEM poprzez kontrolę jakości na wszystkich etapach wytwarzania aż do testów laboratoryjnych.

Wszystko po to aby zapewnić najwyższą jakość i niezawodność użytkowania przez długie lata.

TOP